KOMA Cup (26.2.2012) hala Riegrovy Sady

Dne 26. 2. 2012 jsme opět vyrazili odehrát halový turnaj do haly Riegrovy Sady. Turnaje se tentokrát zúčastnily týmy FC GRAFFIN Vlašim, TJ Sokol Kounice, Slovan Bohnice, Háje SOS, Dukla JM a především SK Hostivař.

Do turnaje jsme vstoupili prvním zápasem s Vlašimí (pro nás velmi neznámý soupeř). Toto utkání ale bohužel nenabídlo nic pozitivního. Spousta soubojů a nepřesností z obou stran divákům nepřineslo příliš hezkou podívanou. Naši hráči se za celou hrací dobu bohužel nedokázali dostat do tempa. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. Ojedinělé útoky našich hráčů vychytal spolehlivý gólman Vlašimi. V okamžiku, kdy do konce bezgólového zápasu zbývaly necelé 2 minuty, napřáhl těsně za hranicí vápna hostující hráč a rozhodl tak o hubeném vítězství Vlašimi 1:0. Po tomto utkání jsme seděli téměř 25 minut v hloučku stranou veškerého dění. Vyříkávali jsme si chyby a také co všechno je potřeba změnit do dalšího utkání.

Do dalšího utkání jsme vstoupili s obrovským odhodláním napravit předchozí zaváhání. Naši hráči začali předvádět pohledný fotbal, přihrávka střídala přihrávku, šance následovala další šance a konečně jsme se začali prosazovat také střelecky. Výsledky 8:0, 8:0, 7:0, 4:1 z dalších zápasů hovoří jasně.

Náš tým nakonec obsadil celkové 2 místo. Nejlepšího střelce si vystřílel Cyril Tajovský (12 branek) a nejlepšího brankáře si již potřetí v řadě vychytal David Šeba.

Všem bych chtěl poděkovat, konečně jste ukázali co se na tréninku učíme. Z tohoto turnaje si odnášíme spoustu pozitivních věcí.

Jako úplně na závěr bych rád zmínil první gól, který si na své konto připsala Nikolka Váňová.