Rozdělení do skupin Jaro 2012

Po podzimních 4 kolech do skupiny GAMA postoupí mužstva na 1. - 6. místě  obou skupin (ALFA + BETA) a do skupiny DELTA postoupí mužstva na 7. - 12. místě obou skupin (ALFA + BETA).

 

 

GAMA

 

DELTA

1

Tempo Praha "D"

1

Tempo Praha "B"

2

Sokol Stodůlky

2

Dolní Měcholupy

3

SK Nusle

3

ABC Bráník "A"

4

Bohemians Praha

4

Slovan Kunratice

5

Junior Praha

5

Dukla Praha "A"

6

Březiněves

6

Bohemians 1905 "B"

7

SK Hostivař

7

Tempo Praha "C"

8

ABC Bráník "B"

8

SK Slavia Praha

9

FK Admira Praha

9

FSC Libuš

10

AFK Slavoj Podolí

10

ČAFC Praha

11

Dukla Praha "B"

11

Slavia Jesenice

12

AFK Šeberov

12

Bohemians 1905 "A"

   

13

Tempo Praha "A"

   

14

SK Benešov


(pro více informací klikněte na název příspěvku)

Termíny: 14.4.2012, 12.5.2012, 26.5.2012, 9.6.2012
Závěrečný turnaj: 24.6.2012
Datum: 9.6.2012 (Sobota)
Hřiště: ČAFC Praha
Adresa: K Vodě 2, 106 00, Praha 10 - Záběhlice
Soupeři: Dukla B, Junior Praha, Tempo D, Braník B, SK Nusle
Začátek turnaje:  13:00 hod.
Konec Turnaje: 16:00 hod.
Sraz: v 12:15 hod. na hřišti ČAFC
Nominace: Černín, Špírek, Vančura, Mareš, Ryashko, Janovský, Kopecký, Járka, Tajovský
Datum: 26.5.2012 (Sobota)
Hřiště: ČAFC Praha
Adresa: K Vodě 2, 106 00, Praha 10 - Záběhlice
Soupeři: FK Admira Praha, Junior Praha, Březiněves, AFK Slavoj Podolí, SK Nusle
Začátek turnaje:  13:00 hod.
Konec Turnaje: 16:00 hod.
Sraz: v 12:15 hod. na hřišti ČAFC
Nominace: Janovský,Špírek,Tajovský, Kopecký,Tomič, Járka,
                Vančura,Šeba, Černín, Schrojf Vilda

(Pro více informací klikněte na zobrazit celé..)
Datum: 12.5.2012 (Sobota)
Hřiště: ČAFC Praha
Adresa: K Vodě 2, 106 00, Praha 10 - Záběhlice
Soupeři: Střížkov, Dukla Praha "B", AFK Slavoj Podolí, Stodůlky, Junior Praha
Začátek turnaje:  13:00 hod.
Konec Turnaje: 15:30 hod.
Sraz: v 12:15 hod. na hřišti ČAFC
Nominace: Špírek, Janovský, Kopecký,Tajovský, Tomič, Járka, Mareš,Vančura , Schrojf Vilém
Datum: 14.4.2012 (Sobota)
Hřiště: ČAFC Praha
Adresa: K Vodě 2, 106 00, Praha 10 - Záběhlice
Soupeři: ABC Braník "B", Admira Praha, Dukla Praha "B", AFK Slavoj Podolí, AFK Šeberov
Začátek turnaje: 8:30 hod.
Konec Turnaje: 12:00 hod.
Sraz: v 7:45 hod. na hřišti ČAFC
Nominace: Černín, Šeba, Tajovský, Mareš, Járka,Janovský,Tomič,                   Vančura,Kopecký,Špírek,Váňová,


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one