Sokol Kolovraty - SK Hostivař
8 : 8

Tak nám skončila zima a tím pádem začala jarní sezona. V prvním kole jsme zavítali na hřiště našeho souseda v tabulce Kolovrat, se kterými jsme na podzim doma prohráli. Ani tentokrát se pro nás utkání nevyvíjelo dobře. Po počátečním tlaku, jsme špatným odkopem darovali domácím vedoucí gól. Další branky domácích přišly vzápětí a tak jsme prohrávali již 3:0. V závěru 1. třetiny se nám podařilo snížit, když se po rohu trefil Vrtiška. Druhá třetina už byla z našeho pohledu herně lepší. Naše první čtyřka soupeře mačkala a přišly i góly. Bohužel jsme spoustu šancí nevyužili a držela se nás i smůla( břevno a tyč po střelách Janovského). Hráčům z druhé čtyřky se však vůbec nedařilo, nepodali takový výkon, na jaký jsme u nich zvyklí a opět lacino inkasovali. Vstup do 3. třetiny se našim klukům opět fatálně nevyvedl a hned z kraje dostali 3 branky. Pokusili jsme se s utkáním ještě něco udělat a poslali na hřiště borce z první čtyřky. Ti předvedli opravdu skvělý výkon a čtyřmi trefami Janovského v samotném závěru zápas alespoň zremizovali. A to nám ještě rozhodčí upřel pokutový kop za ruku domácího obránce, který chytil míč směřující do branky. Při penaltách se naši kluci nemýlili a přestříleli soupeře 10:6. Musíme přidat v tréninku, na některých hráčích byla znát tréninková absence přespříliš !!!!!!!