Benešov – SK Hostivař

5-7

K poslednímu utkání ve skupině jsme museli vycestovat za hranice Prahy do nedalekého Benešova. Ze zápasu jsme měli trochu obavy, jelikož nás soupeř na podzim jasně přehrál. Naši kluci však vtrhli na hřiště jako uragán.

Dobře jsme bránili a zkoušeli hrát na rychlé brejky. Hoši sváděli s o hlavu větším soupeřem vyrovnané souboje a nedali se odstrčit od balonu. A tak není divu, že jsme po první třetině vedli 0:2.

Ve druhé třetině soupeř přidal v důrazu i v rychlosti a na chvíli nás přitlačil před naší branku. Nedali jsme se zastrašit a opět hru vyrovnali. Po dvou třetinách tedy skóre 1:3. Do závěrečné části utkání jsme nastoupili s Michalem Šmídem v brance, který byl ve druhé třetině otřesen po odkopu V. Janovského. V pohodě však utkání dochytal. Poslední část se nám velmi vydařila a bylo vidět několik parádních akcí.I skóre utěšeně narůstalo a tak se nám i lépe dýchalo . Jen v závěru jsme trochu polevili a dovolili soupeři výsledek korigovat. Vítězství jsme si však utéct nenechali a vrátili nepříjemnému soupeři podzimní porážku.

Škoda, že jsme s takovým nasazením nehráli celou sezonu, dosáhli bychom jistě na vyšší příčky.

Tímto bych ráda všem klukům poděkovala za skvělý přístup k poslednímu utkání.