SK Hostivař – Tempo B

1:11

 

 

Do tohoto zápasu jsme vstoupili ze třetího místa v tabulce. Páté kolo a soupeř Tempo B. Nebudeme nikomu sahat do svědomí, ale dle výsledku v tabulce proti nám byl postaven tým Tempa A. Bohužel ale i s tím bychom se měli vyrovnat. Od počátku nás soupeř jednoznačně přehrával. Po několika minutách jsme prohrávali 0:2.

Protihráči nás celou dobu naprosto viditelně nepustili k balónu. Jakékoliv rozehrávka z naší strany skončila před naším brankářem. Jen výborný výkon Vendy Janovského, který rychlou a obratnou akcí zařídil jediný gól v zápase a snížil tak skóre na 1:2. Pro nás tímto vznikla naděje, že hra bude z naší strany dravější, což nám soupeř velmi rychle vyvrátil.

Hoši na postu obrany se často nestačili vracet. Golman tak měl před sebou volný prostor a soupeř tak zjednodušenou situaci. Brankář bude muset zlepšit rychlost a koordinaci v bráně. Výkopy byli podstatně lepší než v minulém zápase, i tak budeme v tréninkách dále pracovat na zlepšení.

Většina našich hráčů nemá sílu ani stabilitu v osobních soubojích. Často si lehají a umožňují tak soupeři postupovat v přečíslení na naši branku.

Tato prohra nás ale nesmí zlomit, v příštím utkání musíme více bojovat. To co se při trénincích naučíme, budeme lépe v zápasech využívat.

03.10.2010 18:35:54
majka.7
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one