Dolní Měcholupy – SK Hostivař

1:7

 

 

V šestém kole jsme zavítali na hřiště Dolních Měcholup. Postavení soupeře v tabulce napovídalo, že utkání by měla být jasná záležitost. Opak však byl pravdou.

Soupeř dobře bránil, podnikal brejky a dlouho trvalo, než jsme se dokázali gólově prosadit. Šancí jsme si opět vypracovali mnoho, ale chyběl nám klid a štěstí v zakončení. Ve druhé části hry jsme již hřiště opanovali, dařilo se nám eliminovat protiútoky soupeře a začali jsme střílet branky. Vyzdvihnout musíme ,,super akci“, která se kolikrát nevidí v ligovém fotbale. Tomáš Lukavec zatáhl míč po lajně, obehrál dva protihráče a odcentroval přesně na naše dva nabíhající hráče, z nichž Roman Zahrádka přesně trefil míč k tyči. Takové akce bychom rádi viděli i v dalších zápasech.

V poslední části zápasu jsme již hru plně kontrolovali a soupeře skoro k ničemu nepustili. Do zápasu jsme zapojili i dva nováčky. Davida Planku, který podal velmi dobrý výkon a Michala Šmída, který si perfektní výkon pokazil v závěru, když „daroval“ soupeři laciný gól.

Celkově musíme kluky pochválit za skvělou kolektivní práci a předvedenou hru. V dalším kole nás čeká lídr tabulky, kterého se pokusíme potrápit. 

10.10.2010 21:22:24
majka.7
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one