SK Hostivař - SK Nusle

11 : 9

V sedmém kole jsme přivítali na domácím hřišti lídra tabulky

SK Nusle. Od začátku jsme na soupeře vlítli a oproti minulým utkáním jsme se dokázali brzy i gólově prosadit.

Soupeř horko těžko odolával tlaku naší první čtyřky a nám tak úspěšně narůstalo skóre. Druhá čtyřka se moc nepředvedla. Stav po prvních patnácti minutách byl 4:1.

O přestávce však soupeři dorazila posila. Hráč, který ostatní převyšoval jak herně tak fyzicky a to bylo na hřišti okamžitě znát. Našim klukům trvalo, než se povedlo tohoto hráče eliminovat a po druhé části byl výsledek nerozhodný.

Do posledních patnácti minut jsme nasadili ty nejsilnější hráče týmu. Strhla se opravdová fotbalová bitva se vším všudy. Nechybělo nasazení, střelba, rychlost, obětavost i góly. Za stavu 9:9 předvedl náš brankář klíčový zákrok a nám se podařilo gólovou přestřelku zvrátit v náš prospěch.

Nutno podotknout, že to bylo z naší strany nejpovedenější utkání podzimu. Nejvíce se o něj zasloužilo trio hráčů Petr Michálek, Šimon Ehmig a Venda Janovský, kteří za svůj výkon zaslouží absolutorium a rozhodně by se tímto výkonem prosadili i v týmu MPŘ.