SK Hostivař – SK Benešov

1:5

 

V posledním podzimním kole jsme přivítali na domácí půdě tým SK Benešov. Utkání jsme chtěli a potřebovali vyhrát, abychom se udrželi v tabulce právě před naším soupeřem a zůstali na blízku vedoucím celkům.

Bohužel se hráčům hned od úvodního hvizdu nedařilo plnit taktické pokyny trenérů. Soupeř byl rychlejší, agresivnější a byla na něm znát větší touha vyhrát. Naši hráči nestíhali. U každého balónu byli pozdě a nedokázali si přihrát, byť jen jediný balón. V polovině první třetiny byl na světě první problém. Po sérii rohů soupeře si dal Venda Kotrch nešťastný, vlastní gól (od té doby, ale náš tým v několika případech podržel).

Poté se hra trochu vyrovnala a přišly také první šance našeho týmu. Bohužel se nám ani jedna nepodařila zakončit úspěšně. Snad jen větší klid a přehled před bránou by stačil k tomu, aby alespoň jedna střela skončila v síti. Soupeři se dařilo v útočné fázi o poznání lépe (nutno podotknout, že naši obránci jim to velmi usnadnili) a tak na sebe nenechal dlouho čekat další gól v naší brance.

Hráče jsme se snažili nabádat k větší aktivitě,  ale většina jakoby nás vůbec neposlouchala. Naši hráči pokračovali v matném výkonu po celé utkání, což znamenalo další branky v naší síti. Snad jen gól Vendy Janovského, který byl jediný v utkání z naší strany a bojovný výkon Šimona Ehmiga (který si z tohoto zápasu odvezl teplotu) je povzbuzující do další práce.

Máme pořád na čem pracovat!!!

 

Hráči by si měli zapamatovat, že žádný tým se neporazí sám. Do každého zápasu musí jít s tím, že na hřišti nechají všechno.

Je na každém jedinci, zda se chce trénink od tréninku zlepšovat a něco se naučit! Dobře odvedený výkon je motivující nejen pro trenéry,ale hlavně pro samotné hráče!!!

08.11.2010 22:18:40
majka.7
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one