Čafc Praha "A" : SK Hostivař

ČAFC Praha „A“ – SK Hostivař

4:4

Utkání se pro nás od začátku vyvíjelo velice slibně. Vytvářeli jsme si spoustu šancí a někdy i po velice pohledných akcích. Brzy jsme se i díky tomu dostali do vedení a hru i nadále kontrolovali. Domácí Čafku jsme za celou první třetinu pustili do jedné nebezpečné akce a bohužel jsme z ní obdrželi branku. První třetina tedy 1:1. Ve druhé třetině jsme chtěli pokračovat v nastoleném tempu a Čafku i nadále mačkat, co to jde. Celkem se nám to až na pár nepřesností dařilo. Hráli jsme pohledný fotbal se spoustou bohužel nególových šancí. Nakonec jsme se po další krásné a velmi rychlé akci dostali do vedení zásluhou Ondry Kopeckého. S jistým brankářem, výborně hrající obranou a skvěle bojujícím útokem jsme kráčeli za vítězstvím. Do závěrečné třetiny jsme tedy vstupovali s jednogólovým náskokem. Třetí třetinu jsme začali laxně. Spousta nepřesnosti a málo důrazu vedlo k velkému nástupu Čafky. Soupeř nás zatlačil a téměř nic nám nedovolil. Zápas se tím velmi zdramatizoval, jelikož 2 branky v naší síti znamenali skóre 3:2 v náš neprospěch. To nás trošku nakoplo, začali jsme více běhat a méně ztrácet balóny.  Celá naše snaha zvrátit výsledek vyvrcholila dvěma góly a tím pádem vedení 4:3. Do konce utkání již nezbývalo mnoho a tak jsme měli utkání spíše podržet a dohrát v klidu. Jenomže v poslední minutě vytvořil Tomáš Lukavec minelu (hodil aut, aniž by tam stál náš hráč), kterou nabídl soupeři vyrovnání a ten se nemýlil. Zápas tedy skončil za stavu 4:4.

V pátečním odvetném utkání na domácím hřišti budeme chtít zopakovat výkon z prvních 2/3 utkání a Čafku porazit.