Poslední říjnovou neděli nás čekalo závěrečné 4. kolo podzimního turnaje MINI CUP 2011/2012. Ve skupině nás čekali dva soupeři, se kterými jsme se na turnaji doposud nesetkali, a tak jsme byli plni očekávání, jak se s nimi naši borci vypořádají. Do turnaje jsme doslova „ vlétli „ vysokým vítězstvím 14:1 nad D.Měcholupy.

To jsme potvrdili výhrou 4:0 nad Jesenicí.

A to už nás čekal první neznámý soupeř Bohemians 1905. Po velmi vlažném začátku se soupeř zaslouženě ujal vedení. Naši hoši si museli velice rychle uvědomit, že se žádný soupeř sám neporazí. Začali konečně hrát a bojovat. Utkání jsme otočili a dovedli do vítězného konce 4:2.

Poté nás čekal starý známý „ Šeberov ״. Zápas, který drásal nervy rodičů a hlavně trenérů. Kluci v něm střídaly výborné a špatné momenty, hezké akce se vzápětí měnily na nepochopitelné minely. Dá se říci,

 že všechny góly soupeře jsme si vlastně dali sami. Přestřelka nakonec vyzněla pro nás 5:4!

Poslední zápas = zápas o podzimního mistra.

 V posledním utkání nás čekala Admira. Pro nás soupeř neznámý, který se v celém turnaji jevil velice dobře.

Tento duel byl od počátku vyrovnaný, hra se přelévala z jedné strany nad druhou. Po čase se zdálo, že začínáme mít navrch. Měli jsme více šancí a větší touhu po vítězství. Bohužel jsme inkasovali branku

po trestném kopu soupeře. Branka nás na kolena nesrazila, a tak jsme dál bušili do soupeře. Odměnou byl vyrovnávací gól Jakuba Špírka přímo z rohu. V závěru hry měl výhru na kopačce Venda Janovský, ale v jasné tutovce netrefil míč, a tak zápas skončil remízou 1:1.

 

Díky lepšímu skóre jsme obsadili celkově 1. místo a stali se podzimními mistry soutěže MINI CUP 2011/2012.

Všem hráčům, kteří se turnajů zúčastnili, patří velká gratulace a poděkování za tento velký úspěch, kterého svými výkony dosáhli.

Hoši děkujeme!

 

Poděkování patří i rodičům za jejich podporu a povzbuzování našich nejmenších.

 

30.10.2011 23:39:06
majka.7
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one