KOMA Cup (28.1.2012) hala Uhříněves

V sobotu 28. 1 .2012, sehrál tým našich nejmenších první halový turnaj Koma Cup 2011-2012, pod záštitou ČAFC a FC Háje (David Kopec, Otmar Mansour).

 Účastníci: TJ Kyje, Temposauři, Junior Praha, FK Dukla Praha, SK Střešovice 1911, Bohemians 1905 a v neposlední řadě také SK Hostivař.

Celkem 7 týmů celé odpoledne bojovaly o ty nejlepší výkony a výsledky.

 

Po dlouhé herní pauze musíme přístup celého týmu velice pochválit. I když se nějaké nedostatky také najdou (více přihrávek, přesnost zakončení, fotbal se z podlahy hrát nedá a s baletem tato týmová hra nesouvisí). Určitě všichni vědí, koho se to týká a v čem kdo musí přidat. Na druhé straně při obětavé hře přišel jeden z hráčů o zoubek (Cyrda Tajovský), který mimo jiné podával výborné výkony. To vše budeme nadále zdokonalovat a trénovat při absolvování našich tréninkových jednotek v tělocvičně a na UMT krytá hala.

Toto odpoledne bylo pro nás opravdu skvělé. Radovali jsme se nejen z celkově druhého místa celého týmu, ale i z ocenění nejlepšího gólmana Davida Šeby. Slzičky uronil Ondra Kopecký, kterému o fous uniklo ocenění nejlepšího střelce (Ondro příště J).

Takže pánové velice vám všem děkujeme za výborný výkon, rodičům za účast a podporu a paní Tajovské za výtečný dort, který nadělila klukům k poháru a medailím.

Poděkovaní rovněž patří i pořadatelům za skvělé odpoledne.

 

Střelci: Kopecký Ondra – 1O, Tajovský Cyril – 3, Špírek Jakub – 2, Járka Ladislav – 1.

 

Temposaouři – SK Hostivař: 0:3

SK Hostivař – FK Dukla Praha: 1:2

SK Střešovice 1911 – SK Hostivař: 0:6

SK Hostivař – Bohemians 1905: 2:0

SK Hostivař – TJ Kyje: 4:2

Junior Praha – SK Hostivař: 1:0

29.01.2012 19:15:06
majka.7
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one