Sokol Kolovraty 1.5.2012

Turnaj minipřípravek SOKOL KOLOVRATY

 

 

V úterý 1. 5. 2012 jsme vyrazili na venkovní turnaj do nedalekých Kolovrat. Celkem nás čekalo 8 těžkých zápasů s týmy FK Libuš, FK Admira, Sokol Stodůlky, FK Čáslav, Sokol Kolovraty modří, Sokol Kolovraty červení, TJ Sokol Škvorec a Slávií Praha.

 

Za pěkného počasí nás čekal první soupeř FK Libuš. Díky nerozehranosti a nervozitě našich kluků jsme dlouho nemohli rozhodnout. Libuš se poměrně často díky našim chybám dostávala do útoku, ale naštěstí se jí nepovedlo vstřelit branku. Naši střelci se nakonec probudili a utkání skončilo výhrou 3:0.

Další zápas nám do cesty přihrál, z Mini CUPu velmi dobře hrajícího soupeře, FK Admiru. Admira na nás vlítla a hned ze začátku se ujala vedení 1:0. Kluky jsme se snažili povzbudit a to nám přineslo ovoce. Třemi góly jsme utkání otočili a nakonec hladce vyhráli 3:1.

Další soupeř, pro nás známý především s přátelských utkání, Sokol Stodůlky. V tomto utkání naši kluci konečně ukázali, co umí. Přihrávka střídala přihrávku a šance střídala šanci. Celkové vítězství 7:1 mluví za vše.

FK Čáslav, náš další krok na cestě za medailí, kterou naši kluci tolik chtěli. Čáslav se hned z kraje zápasu dostala do vedení 1:0. V ten moment jsme soupeře zmáčkli a „bušili“do něj co to šlo. Následné otočení na 3:1 v náš prospěch bylo vyústěním ohromné bojovnosti všech hráčů. Poté, ale nastalo něco, co nedokážeme pochopit a 2 slepené góly nakonec znamenaly remízu 3:3. Další hru s týmem Sokola Kolovraty modří jsme vyhráli 2:1 a následovala porážka pro Sokol Škvorec 2:0.

ZÁPAS DNE! Tak nějak by šlo pojmenovat naše další utkání s dosud neporaženou Slávií. Značně unavení naši hráči nastupovali do tohoto utkání s obrovským odhodláním vzít Slávii neporazitelnost a ukázat, co vše dokáže SK Hostivař. Výborné utkání za značné podpory rodičů jak ze strany Slávie, tak především našich rodičů, kteří znovu ukázali, jak moc dokáží vyburcovat svoje děti. Za to jim patří obrovské Díky. Slavia se ujala vedení velmi brzy, ale naše odpověď přišla se stejnou razancí. Stav utkání 1:1. Slávisty jsme nepouštěli do žádných velkých šancí a i přesto jsme dostali ještě 2 góly. Jeden po úniku po lajně a jeden z trestného kopu. Naši kluci bojovali, co to šlo a odměnou jim bylo několik šancí, které skvěle vychytal golman soupeře a také náš gól, který znamenal snížení skóre na konečných 2:3. Klukům za toto utkání velmi děkujeme. Slávii jsme opravdu hodně a dlouho zatápěli a jen škoda, že nepadl gól navíc. Naši hráči a rodiče by si to zasloužili. V posledním utkání nás čekal Sokol Kolovraty červení. Po rychlém nástupu jsme se dostali do vedení 3:0. To nám dovolilo míchání sestavou a tak třeba Venda Janovský, Ondra Kopecký si vyzkoušeli post obránce a naopak Tomáš Mareš, Jakub Vančura, Stefan Tomič zamířili do útoku. Velmi dobré utkání odehrál i Stepan Ryashko, který byl s námi na turnaji poprvé.

 

Na závěr bych chtěl našim skvělým rodičům poděkovat za podporu a doufáme, že ji předvedete i na dalším turnaji. Děkujeme

 

Celkové Umístění: 2.místo


Výsledky:

SK Hostivař – FK Libuš 3:0

SK Hostivař – FK Admira 3:1

SK Hostivař – Sokol Stodůlky 7:1

SK Hostivař – FK Čáslav 3:3

SK Hostivař – Sokol Kolovraty modří 2:1

SK Hostivař – TJ Sokol Škvorec 2:0

SK Hostivař – SK Slavia Praha 2:3

SK Hostivař – Sokol Kolovraty červení 7:0

 

Střelci:

7x Kopecký Ondřej

6x Janovský Václav

5x Tajovský Cyril

4x Špírek Jakub

3x Járka Ladislav

2x Vančura Jakub

1x Mareš Tomáš, Tomič Stefan


Celkové Skore: 29:9

07.05.2012 20:20:02
majka.7
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one