Den 4. (22.8. 2012)

Haló haló,

hlásíme se z lázeňského města Bechyně a zároveň z fotbalového soustředění našich malých fotbalistů. Pondělní trénink proběhl v běžném režimu. Naši nejmenší pracovali hlavně s balonem a starší trochu víc makali na své fyzičce a zdatnosti. Vzhledem k velkému vedru jsme se byli odpoledne vykoupat a někteří jedinci absolvovali procházku po Bechyni.

Na večerní trénink se všichni velice těšili, protože proběhl na místním atletickém stadionu. Ve skoku do dálky jednoznačně vyhrál Kuba Špírek (2,82 m) v hodu tenisákem zvítězil Ondra Kopecký (23,10 m), štafetu 4x50 m vyhrálo družstvo Tadeáš Devera, Ládík Černín, Evelína Mašínová a Dan Strejček. A konečně běh na 400 m nejlépe zvládli Marek Brodil, 1,44 min. (z mladších) a Kuba Filip, 1,30 min. (ze starších). Po druhé večeři všichni usnuli jak malá miminka. K ránu nás vzbudila velká bouřka a déšť, který nám opravdu osvěžil vzduch. Bohužel však shodila i přístup k internetu. Vendu Janovského dokonce navštívila zoubková víla.

Bohužel na úterním tréninku bylo po chvilce zase jako v prádelně. Po obědě, a to již podruhé, přišel pošťák Pepa a přinesl moc pohledů, ze kterých děti měly opravdu velikou radost. Po odpoledním tréninku naše malé fotbalisty čekaly hry a soutěže, za které nasbírali body do notýsků. Nejvíce se jim líbila hra na schovávanou s trenéry. Děti trenéry dokonce vyšťouraly i v odpadních nádobách na plast a papír (do směsného odpadu se nikdo raději nepouštěl).

Dnes je středa, odcházíme na trénink a po ranním deštíku to zase vypadá na pořádný pařák.

Konec hlášení.

22.08.2012 12:22:07
majka.7
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one