Den 5. a 6. (22. - 23.8. 2012)


Dobrý večer vážení čtenáři,

přinášíme noční hlášení ze základního tábora v Bechyni. Ve středu bylo skutečně horko, tak jak jsme předpokládali, nicméně při dopoledním tréninku se naši fotbalisté opět snažili a naučili se dalším novým dovednostem. Po dobrém obědě a krátkém poledním klidu nás náš lázeňský švihák, trenér Mirek, vzal na údajně krátkou procházku podél řeky Lužnice. Prozřetelně zatajil, že se jedná o cca. 11 km dlouhý výlet, různorodým terénem. Po zdolání 5,5 km jsme se všichni zotavili v krčně U Vašíka, kde se podávaly mnohačetné dětské speciality, od limonády, přes zmrzlinu až po müsly tyčinky, které doplnily potřebnou energii na zpáteční cestu. Překvapivě!!! I ta byla nečekaně 5,5 km :D.

Trenéři již mleli z posledního, ale je znát, že děti mají energie mnohem více a proto si vyžádaly další soubor večerních soutěží mužstev, které zajistily nové body. Teprve poté se uložili k zaslouženému spánku.

Jejich únava byla do určité míry znát až při ranním budíčku, kdy již ne všichni vstávali s nadšením jako ve dnech minulých. Čtvrteční ráno nebylo příjemné obzvláště pro našeho gólmana Ládíka Černína, který musel absolvovat s vedoucí Janou, posezení na zubařském křesle. Nutno podotknou, že paní doktorka byla velice příjemná a Ládík byl statečný. I přes ošetření musel bohužel sledovat dopolední trénink svých spoluhráčů z povzdálí. Na bolest zubu i ostatní problémy, jako bolesti nožiček, mělo blahodárný účinek odpolední koupání. Po výborné večeři (buchtičky s vanilkovým krémem) byli fotbalisté fandit trenérům při nohejbalu, zároveň si vyzkoušeli basketbal a tenis. Opět nebyli dostatečně unavení a při zpáteční cestě se nadšeně přesunuli na ovál, kde si vystřihli běh na 800 m, někteří jedinci si dokonce ještě dobrovolně přidali. Jednoznačně nejlepším běžcem byl Honzík Autrata, který by klidně běhal až do rána.

Následovalo každodenní sprchování a ukládání do postýlek. Trenéři jako vždy po uložení dětiček ohodnotili celodenní snahy, udělili body do notýsků a v tuto chvíli již padá hlava i jim a proto se pro dnešek loučíme s přáním dobré noci.

Dobrou s kobrou!!! :)

24.08.2012 00:42:08
majka.7
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one