7. den

Halo, halo, poslední hlášení!

V tuto chvíli již sedíme na hřišti SK Hostivař a rekapitulujeme soustředění. Páteční poslední den měl sloužit k prověření výsledků soustředění. Ranní trénink byl trochu náročnější, protože trval 2,5 hodiny a začínal již v 9:00. Po absolvování testů fotbalové abecedy následoval miniturnaj mužstev poskládaných ze všech věkových a výkonnostních kategorií. Celkové výsledky je možné shlédnout na nástěnce po středečním tréninku.

Místo poledního klidu absolvovali vítězové Mini Cupu trenérkou slíbený a sponzorovaný bowling. Na odpoledním tréninku přišla na řadu švihadla, mnozí ronili slzy, ale během dalších tréninků se budou muset se švihadly skamarádit.Večer proběhlo vyhodnocení jednotlivých disciplín, miniturnaje a soustředění jako takového. Úspěchem soustředění bylo i to, že alespoň polovina jedinců se naučila zdravit a poděkovat.

Poslední noc byla úsměvná hlavně pro trenéry, kterým se na chodbě kroutily i nožičky smíchy při výměně Vašich miláčků z pokoje na pokoj. Někteří z nich měli tu čest být namazáni zubní pastou Colgate a někteří měli i ovázanou ruku, s tím že se jím v noci při čůrání stal úraz. Malí fotbalisté ale vše dobře rozdýchali, protože se již těšili na rodiče.

Ranní a poslední siestu nám narušili někteří rodiče, kteří nedbají pokynů trenérky.

Šéftrenérka Majka včetně všech trenérů hodnotí soustředění jako přínos pro všechny fotbalisty i fotbalistky, hlavně co se týká samostatnosti, za velice pozitivní a smekáme klobouk před nejmenšími nováčky Adriankem, Viktorkou a bratry Strýčkovými.

Všichni trenéři přejí ročníku 2005 hodně moc úspěchů ve Středočeské soutěži a naším nejmenším mnoho sil při obhajování Mistrů v pražské soutěži Mini Cupu 2012/2013.

Od podzimu se stává z ročníku 2005 šéftrenérem Mirek Dlouhý, u malých bude šéftrenérkou Majka Hrabáková. Všichni trenéři včetně asistentů ze stávající fotbalové školičky se ale budou při trénincích střídat, protože čerpají vědomosti a zkušenosti u naší hvězdy Mirečka Dlouhého. Takže v tuto chvíli hezké pozdní odpoledne z Prahy přejí Majka a Jana.

 

27.08.2012 15:09:58
majka.7
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one